Bylo to úplně normální!

23. května 2012 v 19:44 | *Zoey* |  TT

Bylo to úplně normální!Ne, nezbláznila jsem se! Už tisíce let před naším letopočtem (např. Egypt) se brali sourozenci, aby se zachovala čistá krev! Bratranci a sestřenice nebyli také výjimkou. Co měli dělat? Žádný jiný urozený kandidát nebyl na obzoru. Dnes už víme jaké to má následky. Postižené děti? V té době nevěděli čím je to způsobeno. Na území ČR byly také malé vesničky a tam to byl každý strejček a tetička>milujme se množme se hm?!
V dnešní době se na to díváme s opovržením. Je to přeci, tak nepřirozené..ne? Ale co potom mají dělat ti dotyční co se do sebe zamilovali a jsou to sourozenci? Nechce incest nějak podporovat, ale pokud jsou to nevlastní sourozenci a nemají stejnou matku ani stejného otce, tak nevím pro jim v jejich lásce bránit. Kamarádka si začala s jedním klukem a potom zjistila, že je to její nevlastní bratr a rozešli se...
Co Vy na to?!

Zoey Attack!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Komentáře

1 Stik Stik | Web | 7. června 2012 v 19:35 | Reagovat

Ahoj, můj názor se možná nebude líbit nikomu, ale když si představím holku a kluka, kteří jsou sourozenci (nevlastní) a mají k sobě blízko tak co je komu do toho,bohužel v ČR není dobré vyčnívat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama