Miluji tě !! Ta slova mají velký význam!

6. května 2012 v 19:00 | Zoey Attack! |  Neopouštěj mě..
Miluji tě! Ta slova mají velký význam!
Ta slova jsou na každém kroku, na každém kliknutí .. vidět ty zamilované lidi,jak se objímají.. Nikdy jsem nechápala ty vztahy malých dětí co sotva přešli na 2. stupeň a už se strašně milují. Žili si ve svém světě, ale opravdová láska to nebyla nebo jsem to neviděla? Měli se spíš jenom rádi. Ale mít někoho rád na tolik, že by za něj položili život .. ne to se nestává jen v amerických filmech .. drogy jsou hnusná věc! A já na to doplatila. Vlastně ne jen já, ale celá moje i jeho rodina naši přátelé .. Někteří lidé by si měli uvědomit co ta "láska" může způsobit nebo to byla láska k drogám ?.. dodnes nevím a asi se to nikdy nedozvím .. Ty probrečené noci, když jsme byli byli šťastní, ale něco nám chybělo .. Svoboda...
Měli jsme ji dostat hned po závodech, ale něco bylo špatně ..
To jak jsem rozmlátila půlku našeho domu kvůli tobě .. ze vzteku.. To jak ses ke mně vloupal oknem, když jsem nemohla za tebou.. To jak jsem za tebou utíkala v noci a vracela se ráno .. To jak si musel utíkat ty z našeho domu, protože přijel táta .. To jak nás tvůj brácha kryl, abysme mohli být spolu.. To jak jsem nosila tvoje oblečení, abych byla s tebou ..To jak jsi mi chyběl a psali si celou noc .. To jak si na mě čekal .. To jak ses usmíval .. To jak moc jsem tě milovala .. To jak bych za tebe svůj život dala, ale nemůžu .. To všechno a nelituju těch chvil tebou !!
Od začátku, abych si na to všechno zase vzpomněla jako každou noc než jdu spát. Nezapomenu, NIKDY !!!!!
Co bych dala za jednu jedinou vteřinu s tebou .. Chybí mi tvoje slova "Neboj, jednou utečeme!" Prosím probuď se!
"Vždy tě budu milovat a nic to nezmění! " Díval se na mě tak vážně a já si to tenkrát taky myslela .. zmohla jsem se jen na úsměv :)
"Taky tě miluju" odpověděla jsem, ale věděla jsem, že to nepotrvá navždy ..


Zoey Attack!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama