10.Už mi prosím neubližuj!!!

24. května 2012 v 19:05 | *Zoey* |  Neopouštěj mě..

Nechte ho být!
On si to nezaslouží!


Když jsem vešla do místnosti s Maxem, tak mě ozářilo nepříjemné světlo a chvíli mi trvalo, než jsem mohla zaostřit. Byla to obrovská hala a stálo v ní spoustu lidí. Všichni si byli neuvěřitelně podobní, ale každý byl něčím jiný. Jedno, ale měli všichni společné! Černou barvu.. Nikdo neměl na sobě jinou. Všichni měli černé vlasy, černé úzké kalhoty, černé triko, mikinu nebo bundu. Odhadem jich tam bylo okolo 30, ale všimla jsem si, že tam byla jen jedna holka.. Byla mi povědomá, měla odrostlé odbarvené vlasy na blond, které vypadaly, že byly před dlouhou dobou natupírované. Na sobě měla jen volné špinavé triko a potrhané červené kalhoty. Neměla boty. Dřel ji jeden malý kluk. Nebylo mu víc, jak 15, ale ta holka vypadala strašně zesláblá a on ji musel podpírat. Všichni si nás hned všimli, ale já si teprve teď všimla jediné známé tváře. Bena..
.........................................................................................................................................................................
"Máš zpoždění!" Vykřikl jeden, který vypadal jako "Big Boss", protože on jediný stál u Bena ve velkém kruhu okolo nich.
"Courala se a nemohl jsem ji dostat do auta!" Odpověděl mu Max a táhl mě dovnitř kruhu. Bylo mi strašně nepříjemné, jak na mě všichni zírají, když mě Max protáhl okolo nich, tak jeden se mi zapomněl uhnout a když jsem mu šlápla na nohu, tak na mě něco nesrozumitelného zavrčel. Všimla jsem si, že měl stejnou jizvu na rtu jako Sebastian.
"Výmluvy mě nezajímaj! Aspoň, že jste už tady. Trochu jsme se už nudili, protože tenhle nic neví!" Zastavila jsem se asi dva metry před Velkým šéfem, který si mě začal prohlížet, ale já se soustředila jen na Bena, který vypadal, že se už dlouho neudrží na nohách. Byl jen v triku a v kalhotách. Z nosu mu tekla krev, ale když jsem se na něj podívala, tak mi uhnul pohledem.
"Pěkná, až moc. Škoda, že je už přidělená! Hned bych to s ní zkusil!" Zasmál se a podíval na Bena, u kterého stál Max a nenápadné ho držel za triko.
"Sklapni Georgy!" Syknul na něj.
"Pročpak bych se zrovna já nemohl trochu pobavit?" Měl takový orlí nos a propadlé tváře. Začal se smát a jako a povel se k němu přidali i ostatní.
"Víš moc dobře, že nikdo nemůže..."
"A ty snad ano? Protože bysme tu jinak nebyli! Porušil si pravidla! Ale to teď není důležité! Vysvětlíš jí to ty nebo mám snad já?" Nenechal ani Bena doříct větu, a tak podivně se na mě pořád usmíval.
"Nic jsem neudělal! A ona taky ne, tak toho nech! Víš moc dobře, že tohle divadýlko tě přijde dost draho!" Ben zatnul pěsti a náš milý Georg si zapálil cigaretu. Je možné, že jejich další společná věc je závislost na nikotinu?
"My všichni moc dobře víme, že jste spolu vy dva něco měli! Copak jsi jí už stačil všechno o nás říct? Měla se to dozvědět těsně před tím!" Ben si povzdechnul, ale ani jedinkrát se na mě nepodíval.
"Kdybych s ní něco už měl, tak jsem ji už nechal, ale ona mi nechtěla dát!" Až teď se na mě podíval a přidal k tomu úsměv..připadal mi falešný, ale to co jsem teď od něj slyšela mi ublížilo...
"Tak ona nechtěla jo? To seš tak neschopnej nebo co? Vybral sis jí!" Jako na povel se všichni začali smát, včetně Bena..

Zoey Attack!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama