Já jsem tady!

26. června 2012 v 20:41 | Zoey Attack! |  Nemysli a bojuj..

Ty mě snad nevidíš?!"Bože to je zase den. Už jen pár dnů a jsou prázdniny." Pomyslela jsem si a šla jsem ze školy na náměstí. Ano, možná to byla moje chyba, že si vezmu v takovém vedru všechno oblečení černé, ale slunce jsem neměla nikdy ráda. Černé triko s šátkem, černé roury a conversky, tak takhle nějak vypadá můj normální "outfit". Vyšla jsem z ulice a s výhledem na celé náměstí jsem zahlédla někoho, koho bych vymazala ze své paměti pro své dobro. Stál tam Damien. Obklopen všemi možnými lidmi. Hlavně holky tvořily jeho společnost. Holky typu "ten je můj, tak padej". Občas mi připadá, že ho znám lépe, než ony.. a to se vlastně neznáme. Jsou jedině dvě možnosti, noc teď můžu udělat. Buď se otočím a půjdu jiným směrem nebo prostě projdu kolem nich. Zvolila jsme druhou možnost s tím, že půjdu těsně kolem nich. Se snižujícím se sebevědomím, které klesalo každým krokem jsem se blížila k jejich skupince "vyvolenců".
Mojí hlavou probíhaly věty typu: Damiene! Já jsme tady. Vidíš mě? Co takhle úsměv pro mě?...
Procházela jsem kolem nich. Kromě pohledů ostatních nic. Ani jediný pohled mi nevěnoval. Šla jsme tedy se zklamáním dál. Proč jsem ho nepozdravila? Nebudu volat "ahoj", když si mě ani nevšimne ne? Ale potom se stalo něco jiného..
"Zoey?" promluvil ke mně. Otočila jsme se.
"Ahoj Damiene!" Nemohla jsme uvěřit svému štěstí!
"Promiň já si tě nevšim." ten úsměv asi měla být omluva, ale k tomu mi stačily jen pohledy ostatních holek.
"V pohodě." usmál jsem se a šla dál To šlo snadno! Pomyslela jsme si...
Realita byla, ale jiná..
Procházela jsme kolem nich. Nikdo si mě nevšímal. Jen já jsem na něj upírala svůj pohled na něj. Nakonec zvedl hlavu, ale nic víc... Proč se mi musí vždy líbit někdo, tak nedosažitelný? Kdyby jen tušil, jak mě to trápí. Ví, že existuji, ale nijak se o mě nezajímá.. Babo raď řekla bych..

Zoey Attack! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama