Každý to bere jinak.

10. června 2012 v 18:10 | *Zoey* |  TT

Nikdo přeci není normální pro všechny!Co je to být normální? Co je to ta normálnost? Jsem normální? Tyhle a další otázky mě napadají na TT. Vezmu to prostě a jednoduše a nebudu Vás zatěžovat dlouhým článkem. Pro každého je normální něco jiného. Ať už jde o činnosti, hudbu, oblečení a vlastně i názory, kterými se většinou lišíme. Když na Vás někdo zařve: ,,Jsi normální?!" Co tím vlastně myslí? Něco jste udělala/ řekli a on/ona to nepovažuje za "normální? Předtím jste nad tím nepřemýšleli, ale co jste vlastně udělali špatně? Je normální mít modré vlasy? Proto někoho ano! Jít ven celí v černém? Proč ne? Tyhle věci já moc neřeším, ale jít každý týden, obden.. "pařit" jak se tomu tady říká pro mě není normální. Ti lidé, kteří žijí jen tím, kdy s půjdou zapálit, trávu, alkohol a i horší věci.. Nechápu jak tihle lidé mohou takhle žít, ale pro ně je to "UŽ" normální. Není přesná definice normálnosti a myslím si, že asi nebude, ale já bych ji popsala, tak že neděláme nic jiného a nevypadáme jinak než ostatní. Prostě součást davu. Pro mě je něco normálního, pro tebe něco jiného, pro ni něco jiného, pro ně něco jiného.. Normální je pro nás takový ten malý svět, kterým žijeme.
Má někdo něco proti našemu "světu? Nejlepší je potom ignorace.

Zoey Attack!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Řadíte se k nějakému stylu?

Ano
Nevím
Ne

Komentáře

1 nigga nigga | E-mail | Web | 10. června 2012 v 18:40 | Reagovat

Souhlasím. Normálnost jako takovou, kterou jsi tady napsala, ale nemám ráda, protože se pak lidi chýlí ke stylu, který jim není blízký, aby nevybočovali z davu.

2 bloody-lemon bloody-lemon | Web | 10. června 2012 v 18:56 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která Ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

3 Kačabl (Catchable) Kačabl (Catchable) | 10. června 2012 v 19:14 | Reagovat

Krásný blog. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama