Nechci vidět svou budoucnost!

5. června 2012 v 17:51 | *Zoey* |  Moje "moudra"..

Co se má stát to se stane, ale..
jak to se mnou nakonec dopadne?!Nad tímhle přemýšlím, už hodně dlouho, ale.. Každého z nás už někdy napadlo jaké to bude za pár let. Co budete dělat, kde budete, jak budete vypadat.. Jestli bych chtěla znát svoji budoucnost?! Nejspíš ne.. Vše má svá pro a proti. Já osobě mám velké plány do budoucna a nejsem si jistá, jestli bych ustála to, kdybych viděla, že jsem skončila..no ne jak bych chtěla.
Když dám příklad: Vidím se za deset let se slibnou kariérou, jsem šťastná, vypadám dobře.. Od té doby bych se třeba na všechno vykašlala, protože jsme přeci viděla, že to takhle bude nebo začnu dělat vše pro to, aby to byla pravda. Třeba se to vyplní, ale třeba ne, protože jsem začala dělat věci, které bych normálně neudělala a proto se to nesplnilo.
Nebo se uvidím, jak jsem na tom špatně a začnu se sebou něco dělat. V tom případě si myslím, že vidět osud je dobré, ale co když právě tím "nadbytečným" děláním způsobím, že skončím špatně?!
Nikdy nevíme co v naší budoucnosti uvidíme. Tohle je můj názor. Často nad tím přemýšlím. Kdybych měla možnost.. asi bych ji nevyužila, protože co se má stát to se stane, ale...


Zoey Attac!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama