Nevzdám se jich.

8. srpna 2012 v 20:00 | Zoey Attack! |  TT

Nedokážu toho prostě nechat.Už od mala jsme měli doma psa. Za tu dobu tady pobíhaly celkem čtyři chlupáči. Bylo to pro mě normální. Potom mě přepadl strašný chtíč mít ještě nějaké zvíře. Pamatuji si, že to byla želva, křeček a králík. K Vánocům jsem tedy dostala králíka. Vlastně králici. Byl to sotva rok a rodiče mi koupili druhou králici. Byla jsme štěstím bez sebe.
. Bohužel mi jedna zemřela. Byla nemocná. Doteď mám tu druhou. Pár let na to jsem začala jezdit na koních. Vždy mi to doma zakazovali, takže teď jsem si to nemohla nechat ujít. Dostáváme se k pointě článku. Začala jsem mít potíže.
Začaly se mi dělat zvláštní fleky na rukou. Verdikt alergologa byl nemilosrdný. Žádná zvířata. Kromě toho, že mi zjistil spoustu dalších alergií, tak tohle bylo nejhorší. Nikdo nechtěl dát našeho psíka z domu a mého milovaného králíčka jsem také nechtěla dát pryč. Zbývaly jen koně. Těch jsem se, ale také nechtěla vzdát. Nechtěla jsem si ani představit život bez zvířat. Možná by to bylo něco jiného, kdybych od mala nebyla zvyklá na jejich přítomnost. Mé "alergické příznaky" mám pořád, ale zdá se mi, že jen dělám z komára velblouda. :) Nechci se toho vzdát.

Zoey Attack! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Komentáře

1 Pamela Kučerová Pamela Kučerová | Web | 8. srpna 2012 v 20:40 | Reagovat

nezávidím ti, ale taky bych se zvířat nevzdala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama