Nesmysl je tam, kde není očekáván..

4. prosince 2012 v 20:38 | Zoey Attack! |  TT

Hloupost nezná koncí..
A to nesmysl není.
Nesmysl je tam, kde není očekáván..


Je nesmysl podkladem života? Lidé, kteří se přou o vše živé a neživé. Jak to bylo a nebylo. Jaká teorie je správná a jaká úplný nesmysl?
V každém slově se skrývající naděje. V každém nádechu pocit života. V každém mrknutí opětovný pohled na svět, který se může ihned změnit. V každém doteku naší kůže jiný ještě neznámý pocit. V každé kapce touha, která chce být naplněna. V každém úsměvu pocit štěstí, který vyprchá. V každé kapce krve strach, který předchází úsudek. Možnost být neviditelný za cenu nutnosti. Opětovné rčení nemohoucí dostat nazpět svůj význam. Nesmysl či pouhý úsudek, jenž lze pokládat za možný?
Pokládáme věci za nemožné, protože nevěříme v jejich skutečnost. Potom se, ale ptám.. v co vlastně věříme? Zdravý rozum někde chybí a část populace jde s davem, protože věří, že jejich rozhodnutí je správné. Nepřemýšlí nad tím co by se mohlo stát jinak. Za přičinění jiných důvodů se nemůžeme prosit o pochopení.
V jednu chvíli jsem nevěřila, že bych se znovu postavila na nohy, natož abych znovu začala chodit. Stalo se tak. Mimo "civilizaci" jsem strávila natolik, abych pochopila, že některým věcem stačí věřit a ony se z nesmyli promění ve skutečnost.
Je význam nesmyslu, že je něco neskutečné, neuvěřitelné, něco co pokládáme za možné co se nemohlo a ani nemůže nikdy stát?
Nemůžu chtít od světa tolik, aby mi byl vděčný za nic, když to nic v sobě ani nemám. Proč tedy pořád existují nepodložené věci jen s nějakými důkazy?

Zoey Attack!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Řadíte se k nějakému stylu?

Ano
Nevím
Ne

Komentáře

1 Natas Natas | Web | 5. prosince 2012 v 8:48 | Reagovat

Včera jsem dostala dopis, jehož obsah považuji na nesmysl, páč je odpovědí na to, co jsem psala, bohužel odpověď v pravém slova smyslu se v něm nenachází, jen jakási klička, která nikam nevede, vše se točí v kruhu. A tak si říkám, že buď je chyba u mne nebo na druhé straně. Špatně položený dotaz nebo člověk, který odepsal neuměl číst, či snad nevěděl oč se jedná. Odkázal mě na cosi, co už jsem dávno udělala, páč mé myšlenkové pochody jsou rychlejší, než odpovědi okolí a tak zabředáme do nesmyslů soukolí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama