Žalovat a být krysa?

24. ledna 2013 v 20:02 | Zoey Attack! |  Minulost>prostě píšu..

Uznejme každý dělá chyby samozřejmě, ale proberme se..
Náhoda, blbost, pech.. je jedno jak to označím. Jde o to, že se do všeho začínám zamotávat. Začínám být i protivná a velice nepříjemná na své okolí. I k lidem, ke kterým bych si to normálně nedovolila. Včera jsem ztratila Mp4 přehrávač. No ztratila. To si myslí okolí, ale já moc dobře vím kam zmizel. Zcela jednoduše byl odcizen. Vím kým a kdy. Jo, to když si u kamarádky necháte v prvním patře bundu i s obsahem. Na co bych si ho brala s sebou nahoru? A vrátíte se a máte leda tak prázdné kapsy. Náhoda, že byl doma zrovna její bratr, který si už odseděl něco za zdí a jeho rodiče mu pořád trpí ty jeho "malé" krádeže, když nepočítáme televizi, že? Když jsme byli u í v pokoji a slyšeli, jak někdo mlátí s vedlejšími dveřmi, tak prý jen máma něco šla pověsit. Hm.. Prej šel na poštu, ale horním vchodem. Dobře, šel na poštu a ten fakt, že se potom, až do mého odchodu neobjevil? Náhoda? Možná. Mohla jsem to ztratit v autobuse.
Mia mi nevěří. Brání ho, že šel horními dveřmi. Co si mám myslet?
Ještě lepší fakt? Kluk, kterého znám, tak z našich probděných nocí se objevuje často v mé blízkosti. Narážky, pošťuchování..
Hlavně, abych si vždy vzpomněla v čem byl namočený a do čeho můžu spadnout já. Ne, nezůstal u marihuany. Ten zlodějíček co mě připravil o mou milovanou radost taky ne. Když si představím za co to vyměnil a za kolik. Třeba mu je křivdím, ale..

Zoey Attack!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na osud?

Ano !
Někdy..
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama